clarissa s.r.o.

v pohodlí Vášho domova
94001 Nové Zámky a okolie

+421 907 703 114
clarissaskraslovacisalon@gmail.com

Starostlivosť o telo a pleť     -     antiageing a vakuoterapia

Čoraz menej času majú zamestnané ženy ale aj muži na to, aby sa venovali kvalitnej regenerácii a revitalizácii svojej pleti a svojho tela.

Skrášľovací salon CLARISSA preto ponúka svoje služby v tejto oblasti využitím jedinečného prístroja professional body care

                           NIODE VAC III - jediný v Nových Zámkoch a okolí,

ktorý pracuje na princípe vákuových rázov, čím podporuje činnosť žilového a lymfatického systému.

Takýmto špeciálnym ošetrením je možná prevencia a redukcia nežiadúcich vrások na tvári, krku a dekolte, pomarančovej pokožky a strií, ako aj detoxikácia a spevnenie pokožky, jej hlbková hydratácia a napnutie, odbúravanie tukových vrstiev, riešenie zavodnených nôh a modelácia postavy a zoštíhlenie.

Pôsobením vákuovej masáže s prístrojom NIODE VAC dochádza k tzv. prebudeniu buniek formou stimulácie tvorby vlastného kolagénu, zvýšeným vyplavovaním toxínov z organizmu a  nadobudnutím spevnenia a elasticity pokožky.

Samozrejme k dosiahnutiu týchto výsledkov je potrebná aj spolupráca. Teda nevyhnutným doplnkom ošetrenia je zvýšený príjem vody, zdravé stravovanie sa a pravidelný pohyb. Teda základom je aj princíp: za deň prijať menej energie než vydať!

Pomocou liftingovného a protivráskového ošetrenia tváre NIODE VAC prístrojom dochádza k revitalizácii a omladeniu pleti, vyrovnávaniu vrások. Už od 25. rokov života pôsobí ako vynikajúca protivrásková a antiage prevencia.

 VAKUOTERAPIA

  • podporuje štiepeie tukov a ich odbúravanie
  • masíruje a napína kožu
  • formuje ochabuté časti tela
  • uvoľňuje stuhnuté svalstvo
  • podporuje činnosť enzýmov
  • podporuje medzibunkový metabolizmus
  • urýchľuje činnosť lymfatického systému a odplavovanie splodín látkovej výmeny

 

Ošetrenie je nebolestivé a príjemné. Medni jednotlivými procedúrami by nemala byť pauza kratšia ako 1 den  a dlhšia ako 6 dní. Prvé tri ošetrenia sú detoxikačné. Po štvrtom ošetrení sa začínajú prejavovať zmeny na pokožke, ktorá je pevná, pružná, hydratovaná a hladká. Počet potrebných procedúr je individuálny a závislý na cieli. Následne postačuje tzv. udržiavacia procedúra raz za 4-6 týždňov.

 

 

Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.