clarissa s.r.o.

v pohodlí Vášho domova
94001 Nové Zámky a okolie

+421 907 703 114
clarissaskraslovacisalon@gmail.com

Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.

Novinky

AKTUÁLNA PONUKA

26.02.2015 23:04
ponuka pre leták.doc (1454080)
ZVÝHODNENÉ DARČEKOVÉ POUKAZY  - A K C I A ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Cenu darčekového poukazu si môžete určiť ľubovoľne. Obdarovaná osoba si sama vyberie z ponuky služieb a produktov.    

SUN-TAN SAMOOPAĽOVANIE

08.11.2013 21:09
Stužková slávnosť, plesová sezóna alebo oslava? Ku krásnym šatom patrí nádherná opálená pokožka! Opálenie samoopaľovacím nástrekom je zdravé opálenie za niekoľko minút.
Klasickú pedikúru, ošetrenie nôh a nechtov, poradenstvo a masáž nôh si môžete užiť u Vás doma vo svojom obľúbenom kresle na základe telefonickej objednávky.
Revitalizačné a regeneračné protivráskové ošetrenie pleti špeciálnou kozmetikou z aloe feroxu  teraz už za 18,-- €, ktoré je vhodné nie len pre zrelú pleť ale aj ako prevencia.      
Parafínový zábal je veľmi príjemná a účinná aplikácia teplého kozmetického parafínu. Pri nej dochádza k celkovému prehriatiu, prekrveniu a hydratácii ošetrenej pokožky, jej zjemneniu, pôsobeniu minerálov, uvoľňovaniu svalových spazmov a blahodárne vplýva na drobné kĺby rúk a nôh. Pravidelnými...
Masáž je úžasný spôsob ako zredukovať mentálny stres a napätie.Jej cieľom je zvýšenie funkčnej zdatnosti, odstránenie únavy a liečenie.  Jej blahodárne účinky na ľudský organizmus sú neoceniteľné. Vo veľkej miere zotavuje, pozitívne pôsobí na krvný a lymfatický obeh, posilňuje imunologický...