clarissa s.r.o.

v pohodlí Vášho domova
94001 Nové Zámky a okolie

+421 907 703 114
clarissaskraslovacisalon@gmail.com

Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.

AlofÉ - kozmetický rad

Prírodná sila  rastliny Aloe Ferox

Liečitelia domorodých afrických kmeňov už vyše tisíc rokov využívajú túto  rastlinu v surovom stave na liečbu rôznych popálenín, na urýchlenie hojenia pokožky a dokonca ju užívajú aj vnútorne. Výskumom a štúdiami Aloe Ferox -u odhalili obsah vysokej koncentrácie aminokyselín, ktoré pôsobením v bunkách sopojivového tkaniva pokožky stimulujú produkciu samotného kolagénu. Tieto rastliny sa komerčne nepestujú, nie sú chemicky ošetrované, neobsahujú žiadne pesticidy, hnojivá ani fungicídy. Obsahujú množstvo aktívnych zložiek schopných prenikať do pokožky a poskytnúť okamžité a nezameniteľné výsledky. Jedinečné produkty najvyššej kvality starostlivosti o pleť a pokožku obsahujúce množstvo aktívnych zložiek z divoko rastúcej rastliny Aloe Ferox v JAR sa na slovenský trh dostali len v roku 2011.

Hoci Aloe Ferox patrí do rovnakej čeľade ako bežná Aloe vera, koncentrácia aloe polysacharidu je v Kapskej Aloe mnohokrát vyššia. U rastlín Aloe Ferox bol dokázaný až o 36% vyšší obsah všetkých aminokyselín v géle, než u rastliny Aloe vera. Vysoký obsah polysacharidov a iných rastlinných metabolitov, ako aj obsah veľkého množstva aminokyselín a minerálov, celkovo prispieva k výraznému zjemneniu a upokojeniu pokožky, ktorá je po použití kozmetiky Alofé hydratovaná, dlhodobo vyživovaná a omladzovaná.

Alofé anti-ageing Aloe sérum

je hlavným výrobkom - produkt na intenzívnu starostlivosť o pleť s vyhladzujúcim a spevňujúcim účinkom, ktorý stimuluje produkciu kolagénu, podporuje a urýchľuje regeneráciu pleťových buniek ako aj urýchľuje hojaci proces pokožky. Sérum s protistarnúcim účinkom pre všetky typy pleti / bez parfumu.

Alofé anti-ageing eye gél

jemný, regeneračný gél účinne napomáha vyhladzovať jemné vrásky, obmedzuje výskyt kruhov a opuchov pod očami. Vďaka ochrane prirodzených kolagénových a elastínových vlákien gél dosahuje vynikajúceho spevňujúceho a vyhladzujúceho efektu.

Alofé age defying day cream ( Musk T )

denný krém s protistarnúcim účinkom pre normálnu a suchú pleť, ľahko vstrebateľný, výborne hydratujúci a vyživujúci s veľkým obsahom regeneračných výťažkov, urýchluje bunkovú regeneráciu.

Alofé age defying night cream ( Musk T )

nočný krém s protistarnúcim účinkom pre normálnu a suchú pleť, ľahko vstrebateľný, výborne hydratujúci a vyživujúci s veľkým obsahom upokojujúcich, regeneračných výťažkov.

Alofé pleťové tonikum

čistí, osviežuje a hydratuje pleť, obnovuje prirodzené pH pleti, výborný v kombinácii ostatnými Alofé výrobkami.

Alofé pleťový peeling

efektívne a šetrne odstraňuje odumreté bunky pokožky, zároveň urýchľuje bunkovú obnovu a stimuluje tvorbu kolagénu.

Alofé čistiaca pleťová pena

jemne a efektívne odstraňuje nečistoty a zvyšky po make-upe, obnovuje vyvážené pH pleti.

Alofé pleťové hydratačné mlieko ( Musk T )

zabraňuje vysúšaniu pleti, obnovuje jej prirodzenú hydratáciu, vhodná náhrada krému, chráni po celý deň.

Alofé balzám na chodidlá, päty a lokte

veľmi bohatá formula určená na popraskané paty, suché nohy, lakte a ruky, zjemňuje zatvrdnutú kožu.

Alofé Top 2 Toe sprchový gél

ideálny k hĺbkovému čisteniu  a hydratácii telého tela.

Alofé gél po holení nôh - pre ženy

 po holení zmierňuje výskyt vyrážok, nepríjemné svrbenie a pálenie, pokožku zanecháva hodvábne hladkú a revitalizovanú.

Alofé krém na ruky a telo

je ideálny na poskytnutie celkovej výživy a ochrany namáhanej pokožky celého tela.

Alofé mlieko na ruky a telo

intenzívne hydratuje a chráni pokožku, úplne sa vstrebáva, nezanecháva mastný film na pokožke.

Alofé chladiaci gél po holení pre mužov

upokojuje podráždenosť pleti po holení, zmierňuje výskyt vyrážok, vyživuje a hydratuje pleť, zanechá príjemný pocit po celý deň.

Alofé Aloe gél

všestranný prípravok, napomáha obnoviť prirodzenú rovnováhu pH pokožky, urýchľuje proces hojenia, upokojuje a zmierňuje podráždenosť kože aj pri popálení, po spálení slnkom alebo uštipnutí hmyzom, pri výskyte vyrážok z plienok a ekzému, psoriázy, akné a ďalších dermatologických problémov.