clarissa s.r.o.

v pohodlí Vášho domova
94001 Nové Zámky a okolie

+421 907 703 114
clarissaskraslovacisalon@gmail.com

NÁSTREKOVÉ OPAĽOVANIE

 

Nástrekovým opaľovaním - teda bez škodlivého UV žiarenia - získate prirodzené rovnomerné opálenie za pár minút už aj v Nových Zámkoch a okolí.

VITA LIBERATA - opaľovanie nástrekom

 

 

Čo to je?

Nový, zdravý spôsob opaľovania, nazývané aj ako slnečný make-up, verejnosťou prijatý s nadšením, organická látka - DHA z cukrovej trstiny obohatená hodvábom, ylang ylangom a vitamínmi A, C a E, bez parabénov, alkoholu a parfumov, je aplikované špeciálnym rozprašovačom.

Výhody?

Tri farebné odtiene, pokožka je rovnomerne opálená, nie je fľakatá. Vhodná pre všetky typy pleti, neupcháva póry, nedráždi, hydratuje, zabraňuje starnutiu pokožky, prekryje jej drobné nedostatky, dodá svieži a zdravý vzhľad - akoby slnkom pobozkaný.

Určené pre koho?

Pre každého, kto túži po zdravo vyzerajúcej pokožke a pre každú príležitosť: stužková, svadby, plesy, fotenie, pred dovolenkou alebo len tak pre radosť. Nástrekové opaľovanie je úplne bezpečné, takže je vhodné aj pre nastávajúce a dojčiace mamičky, pre alergikov na slnko, pre najsvetlejšie a najsuchšie typy pokožky.

Ako na to?      

Objednajte sa na mobilnom telefónnom čísle      0907 703 114

Jeden deň pred aplikáciou odporúčame holenie alebo depiláciu a odstránenie odumretej pokožky sprchovacím gélom alebo peelingom, následne nepoužite žiadne krémy, parfum, kozmetiku, dezodorant, aby pokožka bola dokonale suchá a čistá. Na nástrek príďte v tmavom voľnom oblečení. Aj keď nástrek reaguje iba s pokožkou, odporúčame minimálne 6 hodín, ideálne 12 hodín, po aplikácii sa nesprchovať, aby sa samoopálenie rovnomerne vyvinulo.

 

 

 

   

Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.