clarissa s.r.o.

v pohodlí Vášho domova
94001 Nové Zámky a okolie

+421 907 703 114
clarissaskraslovacisalon@gmail.com

Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.

O nás

Predstavujeme Vám nový skrášľovací salón CLARISSA, ktorý pôsobí v pohodlí Vášho domova v Nových Zámkoch a okolí, teda nemusíte nikam chodiť. Dámy a páni, študenti i seniori túžiaci po kráse, relaxe a regenerácii a vitalite - ponúkané služby si môžete objednať na mobilnom čísle 0907 0703 114.

Vynikajúce produkty, vyspelá technológia a kvalitné ošetrenia, ktoré sú aplikované v skrášľovacom salóne premenia Váš zovňajšok a naplnia Vás vitalitou.

V priebehu niekoľkých minút získate krásnu opálenú pokožku so samoopaľovacím  produktovým radom  VITA LIBERATA, vďaka aplikácii príjemného a hygienického nástrekového opaľovania. V zahraničí je táto forma ošetrovania pokožky za účelom hnednutia veľmi  populárna, pretože zaručuje rovnomerné, zdravé a krásne opálenie. Jej aplikácia je vhodná pre všetky typy pokožky.

Vyskúšajte aj Vy, ako môžete očariť  krásnou pokožkou na Vašej stužkovej, svadbe, plese alebo akejkoľvek príležitosti.  

Vaše svaly uvoľní a regeneruje klasická ručná masáž.

Problematické partie vyformuje, spevní pokožku, odbúra nežiadúce centimetre a detoxikuje Vašu pokožku ošetrenie jedinečným prístrojom NIODE VAC III, ktorý pracuje na princípe vákuových rázov. Takýmto špeciálnym ošetrením je možná aj prevencia, redukcia a odstránenie nežiadúcich vrások, celulitídy a strií.

Prírodnú silu africkej divoko rastúcej liečivej rastliny aloe ferox bohatej na množstvo aktívnych zložiek Vám ponúka v jedinečnom kozmetickom rade produktov a výživových doplnkov Alofé.

Ponúkame aj vynikajúce anglické bio masky Montagne Jeunesse populárne v 70 krajinách sveta vyrobené 20 ročnou tradíciou z najlepších prírodných surovín, pritom šetrné k Vašej peňaženke.

Viac sa dozviete na mobilnom číslo 0907 703 114, kde si zároveň môžete aj hneď služby s poradenstvom objednať. 

Ponúkame pedikérske ošetrenie s poradenstvom v pohodlí Vášho domova.

V salóne krásy ste už asi boli viackrát, ale teraz skrášľovací salóní prichádza k Vám. Teší sa na Vás  Klára Fábiánová.